Šaškių turnyras Kražiuose

Kategorija: Naujienos/skelbimai | 0

Balandžio 10 d. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre vyko komandinis šaškių turnyras. Varžybų organizatoriai: M. K. Sarbievijaus kultūros centras, Kražių bendruomenė ir Kražių seniūnija.

Ankstyvą sekmadienio rytą Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro salėje rinkosi šaškių mėgėjai iš Kražių, Kelmės bei Pakruojo rajonų. Maloniai nustebino komandų gausa, turnyro dalyvių gera nuotaika ir entuziazmas. Turnyre dalyvavo: 3 komandos iš Kražių, 2 – iš Kelmės ir 4 – iš Pakruojo rajono seniūnijų. Pirmąją vietą iškovojo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kelmės komanda, surinkusi 21,5 taško. Komandą sudarė – Janina Samušienė, Česlovas Raicevičius, Mindaugas Venckus. Antrą vietą laimėjo Pakruojo I-oji komanda, surinkusi 18,5 taško (Aldona Juozaitienė, Juozas Juozaitis, Robertas Kuraitis). 15,5 taško surinko ir trečiąją vietą iškovojo Pakruojo II-oji komanda ( Eugenija Dačiolienė, Rimvydas Petkevičius, Jonas Juozaitis). Kražių I-oji komanda (Vida Glazauskienė, Bronislovas Dirmeikis, Mėčislovas Dirmeikis) užėmė ketvirtąją vietą. Nuo trečiosios vietos ją skyrė tik 0,5 taško. Turnyro prizininkai apdovanoti medaliais bei diplomais, I vietos nugalėtojai – taure. Geriausius rezultatus šiame turnyre pasiekusiems Janinai Samušienei ir Česlovui Raicevičiui įteiktos atminimo dovanėlės.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja varžybų teisėjui Regimantui Bajorūnui ir Janinai Samušienei už paskolintus laikrodžius bei aktyvų ir ilgametį dalyvavimą turnyre.