„Bendrystės sujungti“

Kategorija: Be kategorijos | 0

Kražių seniūnijoje veikiančioms bendruomenėms susitikimų tradicija visada buvo ir bus pamatinė vertybė, kuri kasmet perduodama iš kartos į kartą turi ilgalaikį išliekamąjį poveikį. Galime drąsiai teigti, kad asociacijos „Kražiai“ ir Kražių seniūnijos bendruomenių kartu vykdomos veiklos skatina partnerystę, bendradarbiavimą ir užtikrina kokybiškus rezultatus.

Tęsiant šį gražų bendradarbiavimą parengtas ir įgyvendintas projektas „Bendrystės sujungti“, kurio metu surengti keturi renginiai – „Bendrystė – tai mes“, „Petrališkiečių šventė”, Oninių šventė , „Sugrįžimai“. Surengtuose renginiuose puoselėtas tikėjimas, menas, kultūra bei sveika gyvensena, rengti koncertai, susitikimai, sportinės varžybos. Projekto veiklose dalyvavo kraštiečiai (giminės, vaikai, anūkai), Kražių seniūnijos gyventojai (vaikai, jaunimas, suaugusieji, senjorai), Kražių bendruomenės nariai, Kražių miestelio gyventojai, Karklėnų miestelio ir Petrališkės kaimo gyventojai.

Projekto tikslas – stiprinti vietos kultūrinį identitetą puoselėjant Kražių krašto tradicijas, kartų bendravimą, bendradarbiavimą, sveiką gyvenseną ir aktyvų poilsį bei sutelkiant vietos gyventojus kraštiečių susitikimų tradicijų išsaugojimui ir perdavimui ateities kartoms.

Projekto partneriai: Petrališkės gyvenvietės bendruomenė, Karklėnų bendruomenė, Kražių bendruomenė.