Pasidalinkime draugyste kaip duona, kaip vandens lašu…

Kategorija: Galerija, Naujienos/skelbimai | 0

Atrodo tiek nedaug tereikia, kad žmogus būtų laimingas: duonos riekės, šiltos šypsenos, gero žodžio,  sveikatos ir dar labai svarbaus – bendravimo, kuris praskaidrina kasdienybę. Sakoma, kokie mes stiprūs, kai mano ranka – tavo rankoje, o tavo ranka – jo rankoje, tad susikabinę pajauskime bendrą visų stiprybę……

 

 

2012 – metai paskelbti Europos aktyvaus senėjimo ir tautų solidarumo metais. Ta proga daugelyje Europos šalių vyksta įvairūs renginiai skirti šiai progai. Lietuvoje aktyviausias gegužės mėnuo.

Gegužės 3 dieną, Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre surengtas senjorų susitikimas, suburti Kelmės rajono ir Kražių miestelio senjorai. Organizatoriai – Kražių moterų klubas „Pabūkime kartu“ ir jo siela Elena Dirmeikienė bei Augustinas Bartkevičius. Rėmėjai Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras.

Susirinkusių gausa įrodo, kad bendravimas – labai svarbus… Šypsenos išduoda širdyse liepsnojančias ugneles ir džiaugsmą. Susitikime dalyvavo apie 80 Kelmės ir Kražių senjorų. Jiems sveikinimo žodį tarė Kelmės rajono vicemeras Kęstutis Bilius, kuris palinkėjęs sveikatos ir stiprybės, pasidžiaugė tokiu dideliu susirinkusiųjų būriu. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro direktorė Lina Mikalajūnaitė dėkojo organizatoriams už tokią šventę, linkėjo ištvermės, sveikatos ir dar daug tokių susitikimų.

Sveikinimo žodžius palydėjo svečių: Kelmės miesto senjorų bendruomenės „Artimi“ moterų vokalinio ansamblio, vadovaujamo Augustino Bartkevičiaus, dainos ir Kelmės kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Patrepsėlis“, vadovaujamo Viliutės Krutkevičienės, šokiai „Paslaptingasis“ ir „Vakaruškos“. Nuoširdžiai dėkojame Jiems už gerą nuotaiką ir nuostabias dainas bei šokius.

Dėkodamos atvykusiems svečiams ir visiems susirinkusiems už šypsenas, Kražių moterų klubo“Pabūkime kartu“ vokalinis ansamblis, vadovaujamas A. Bartkevičiaus,  dovanojo pačias gražiausias savo dainas. Koncertą užbaigė visų dalyvių bendra daina ir vienų kitiems išsakyti patys gražiausi žodžiai. Renginio organizatorė Elena Dirmeikienė, padėkojo visiems susirinkusiems, ansamblių vadovui A. Bartkevičiui, gerb. V. Krutkevičienei,  svečiams, Kelmės miesto senjorų bendruomenei „Artimi“ ir jo įkūrėjui J. Stabingiui,  šokusiems, dainavusiems, palinkėjo gražių saulėtų dienų ir pakvietė pabendrauti, pasivaišinti bei pašokti senjorams skirtoje vakaronėje, kurioje gyvą muzika dovanojo Dainius ir Jurgita.

Dėkojame organizatoriams ir linkime dar daug tokių gražių susitikimų…

 

Palaistykite medžius, kai degs iš karščio

Ir jūrą atpažinkite vandens laše.

Tik liūdesio nereikia šaukti garsiai

Nereikia saulės žadinti nakčia.

Mokėkite užgimt kas dieną, kas sekundę

Ir savyje išsaugoti kitus

Tegul pro šalį dienos nepradunda

Ir jos ilgesnės būna už metus.

 

Leave a Reply