Po rudens dangumi

Kategorija: Galerija, Naujienos/skelbimai | 0

Ruduo –  pats turtingiausias gamtos spalvomis, nepastoviausias savo orais ir nuotaikomis metas. Kiekvieną dieną skubame, lekiame ir nesusimąstome, kad tame beprotiškame bėgime mes nespėjame pasakyti šilto žodžio savo artimui… Gal pats laikas sustoti ir pagalvoti, koks yra mūsų gyvenimas…

Spalio 25 dieną, Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre vyko tradicinė Kražių seniūnijos bendruomenių rudens šventė „Po rudens dangumi“. Į renginį  susirinkusias bendruomenes iš Kražių, Butkiškės, Petrališkės, Vašilėnų, Pašilės, Karklėnų sveikino ir šventinį koncertą joms skyrė kultūros centro meno kolektyvai vadovaujami Vilijos Mikalajūnės ir Augustino Bartkevičiaus. Šventę vedė – ūkininkas Bulbeausis (Aurelijus Remeikis), kuris visą vakarą ieškojo, kas nušvilpė iš daržo jo morkytes. Pasirodo tai padarė ne kas kitas, o žavi Zuikytė (Jurgita Jurgilienė). Renginio režisierė – Jūratė Sankauskienė.

Į šventę susirinkusias Kražių seniūnijos bendruomenes sveikino ir gražios šventės linkėjo  Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, Lietuvos Respublikos Seimo narės Almos Monakuskaitės patarėjas Ramūnas Baranauskas. Kražių seniūnijos seniūnas Rolandas Karčiauskas pasveikinęs visus renginio dalyvius su rudens darbų pabaiga, apdovanojo Dargiškės kaimo gyventojus Jūratę ir Antaną Staražinskus už gražiai tvarkomą sodybą ir Zigmą Jucevičių iš Vejų kaimo gražaus jubiliejaus proga. Sveikino žodį bendruomenėms tarė ir rudens šventės rėmėjo –  „Kelmės Kredito unijos“ atstovė Oksana Beržanskytė.

Po koncerto ir sveikinimo žodžių visos bendruomenės ir renginio svečiai pakviesti dar pabendrauti ir pasilinksminti šventinėje vakaronėje, kurios metu netrūko geros nuotaikos ir aktyvių užsiėmimų. Išrinkti skaniausi bei originaliausi patiekalai, linijinių šokių mokė kultūros centro choreografė Jovita Žakarienė, o sportinius žaidimus vedė –  vyr. specialistė Vitalija Lukoševičienė. Taip pat vyko loterija, kurios pagrindinius prizus – bilietus į Domino teatro spektaklį „Meilė pagal grafiką“ įsteigė Kražių seniūnija. Laimė nusišypsojo šiems šventės dalyviams – Nijolei Miknienei (Petrališkės bendr.), Dainiui Zaleckiui (Kražių bendr.), Pranui Zelbai (Vašilėnų bendr.).