Pabūkime kartu

Kategorija: Be kategorijos | 0

Visi gerai žinome, kad ne tik jauniems, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms kovoti su vienatvės jausmu, izoliacija nuo sociumo labai sunku. Pagyvenusiems, senyvo amžiaus vienišiems žmonėms kartais reikia tiesiog pasikalbėti, pabendrauti, senjorai nori, kad juos išklausytų, paguostų, jiems itin svarbu jaustis naudingais ir būti reikalingais.

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras, prisidėdamas prie pagyvenusių žmonių socialinės atskirties mažinimo ir skatinimo jų dalyvauti sociokultūrinėje veikloje, rugpjūčio – gruodžio mėnesiais įgyvendina projektą “Pabūkime kartu”, kuris finansuojamas iš Kelmės rajono savivaldybės socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo programos lėšų. Projekto idėja – suburti vietos pagyvenusius žmones ir senjorus, pagrindines veiklas nukreipiant į kultūrinę veiklą, kokybišką užimtumą, sveikos gyvensenos propagavimą.

Įgyvendinamo projekto metu organizuojamos įvairios meninės veiklos, vyks susitikimai su žolininke, bus surengta kelionė, „Pagyvenusių žmonių diena“ ir daug kitų veiklų, skirtų vyresnio amžiaus vietos žmonėms.