Kalėdinis šachmatų turnyras

Kategorija: Be kategorijos | 0

Mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje – Kražiuose, vyko tradicinis Kalėdinis šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo 16 dalyvių iš Šilalės, Kelmės, Kvėdarnos, Tytuvėnų, Liolių ir kt. Jauniausias šio turnyro dalyvis – Lukas Damanskis (9), vyriausias – Stasys Povilaitis (69).

Geriausiai asmeninėse šachmatų varžybose sekėsi Remigijui Vereikiui, kuris surinkęs 6 taškus tapo šio Kalėdinio turnyro nugalėtoju. Antroji vieta atiteko Tomui Veščiūnui, kuris surinko 5,5 taško. Trečioji vieta – Stanislovui Vaigauskiui, surinkusiam 5 taškus. Turnyro prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais. Taip pat buvo surengtas asmeninis greitųjų šachmatų turnyras, kurį laimėjo Remigijus Vereikis surinkęs 6,5 taško, antroji vieta atiteko Stanislovui Vaigauskiui – 6 taškai, trečioji vieta – Tomas Veščiūnas su 5,5 taško. Geriausią rezultatą tarp jaunimo pasiekęs dalyvis Matas Povilaitis surinkęs 4 taškus užėmė 4 vietą tiek asmeniniame šachmatų turnyre, tiek greitųjų šachmatų turnyre.

Nuoširdžiai dėkojame Stanislovui Vaigauskui už teisėjavimą Kalėdinio šachmatų turnyro metu, Bronislovui Dirmeikiui už pagalbą organizuojant šį turnyrą.

Renginį organizavo Kražių seniūnija, Kražių bendruomenė ir Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras