Kalėdinis šachmatų turnyras

Kategorija: Be kategorijos | 0

Keletą metų iš eilės Kražiuose organizuojami šaškių bei šachmatų turnyrai, kurie sukviečia dalyvius iš Šiaulių, Šilalės Laukuvos ir kt. miestų. Tęsiant šią gražią tradiciją, š. m. gruodžio 3 d. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre vyko Kalėdinis šachmatų turnyras.  Varžybose dalyvavo 16 šachmatininkų iš Kražių, Šiaulių, Tytuvėnų, Liolių, Šilalės, Laukuvos ir Kelmės. Gausiausias būrys šachmatininkų atvyko iš Kelmės ir Šilalės. Jauniausias šio turnyro dalyvis – Matas Povilaitis iš Šiaulių. Ta proga buvo sužaistos draugiškos komandinės varžybos Kelmė – Šilalė. Varžybos buvo vykdomos šveicariška sistema, 8 ratai. Laiko kontrolė – 15 min.

Geriausiai asmeninėse šachmatų varžybose sekėsi Remigijui Vereikiui iš Liolių, kuris surinkęs 7 taškus tapo šio Kalėdinio turnyro nugalėtoju. Antroje vietoje liko šilališkis – Tomas Veščiūnas surinkęs 6 taškus ir trečioje – tytuvėniškis Stanislovas Vaigauskis surinkęs 5,5 taško. Turnyro prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais. Draugiškose komandinėse varžybose Kelmė – Šilalė, nugalėjo Kelmė surinkusi 32,5 taško, Šilalės komanda surinko 31,5 taško.

Nuoširdžiai dėkojame Stanislovui Vaigauskui už teisėjavimą Kalėdinio šachmatų turnyro metu, Bronislovui Dirmeikiui už pagalbą organizuojant šį turnyrą.

Renginį organizavo Kražių seniūnija, Kražių bendruomenė ir Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras.