Kalėdinis šachmatų turnyras 2021

Kategorija: Be kategorijos | 0

Gruodžio 5 – ąją, Kražiuose, vyko tradicinis Kalėdinis šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo 17 dalyvių iš Šilalės, Kelmės, Tytuvėnų, Vilniaus, Šiaulių, Ryškėnų, Bijotų, Laukuvos ir Kražių. Jauniausi šio turnyro dalyviai šiais metais buvo du vienmečiai – Justas Drąsutis (11) surinkęs 1 tašką užėmęs 17 vietą ir Augustas Tomkus (11) surinkęs 3 taškus užėmė 13 vietą. Vyriausias – Stasys Povilaitis (72) surinkęs 4 taškus užėmė 5 vietą.  Džiaugiamės, kad jaunoji karta mokosi ir dalyvauja rengiamuose turnyruose.  Šį kartą jaunystė laimėjo prieš patirtį. Kalėdinio šachmatų turnyro prizininkams, apdovanojimus įteikė Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro direktorė Lina Mikalajūnaitė. Geriausiai Kalėdiniame šachmatų turnyre sekėsi Matui Povilaičiui, kuris surinkęs 6 taškus tapo nugalėtoju. Antroji vieta atiteko Tomui Veščiūnui, kuris surinko 6 taškus. Trečioji vieta – Remigijui Vereikiui, surinkusiam 5,5 taško. Turnyro prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, visiems dalyviams įteiktos simbolinės dovanėlės.

Nuoširdžiai dėkojame Tomui Veščiūnui už teisėjavimą Kalėdinio šachmatų turnyro metu, Bronislovui Dirmeikiui už pagalbą organizuojant šį turnyrą.