Europos paveldo dienų metu – „Įmink Kražių paslaptį”!

Kategorija: Naujienos/skelbimai | 0

Europos paveldo dienos, skirtos nekilnojamojo kultūros paveldo populiarinimui, Lietuvoje vyksta kasmet. 2020-ųjų metų tema – „Kultūros paveldas ir edukacija“ – kviečia tyrinėti mus supančią kultūros paveldo įvairovę, didinti supratimą apie kultūros paveldo unikalumą ir jo vertes, atgaivinant istorinę atmintį.

Rugsėjo 11-20 d. Kražiuose kviečiame visus sudalyvauti pažintiniame-orientaciniame žaidime ir įminti šio garsaus savo istorija ir kultūros paveldo objektais miestelio paslaptį!

Kaip tai padaryti?

  • Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejuje (darbo laikas: I-V, 8.00-17.00 val.) pasiimkite lankstinuką su žemėlapiu ir kryžiažodžiu. Aplankykite visas 4 žemėlapyje pažymėtas vietas ir jose ieškokite informacijos bei QR kodų. Nuskenavę QR kodus, gausite kryžiažodžio klausimus. Atsakymus į klausimus įrašykite į kryžiažodį ir iš spalvotai pažymėtų langelių sudėliosite atsakymą – įminsite Kražių paslaptį!
  • Jei Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejus nedirba, Kražių paslaptį galite įminti virtualiai. Atsisiųskite kryžiažodį į savo išmanųjį įrenginį. Aplankykite visas 4 žemėlapyje pažymėtas vietas ir jose ieškokite informacijos bei QR kodų. Nuskenavę QR kodus, gausite kryžiažodžio klausimus. Atsakymus į klausimus įrašykite į kryžiažodį ir iš spalvotai pažymėtų langelių sudėliosite atsakymą – įminsite Kražių paslaptį!
  • Išsprendę kryžiažodį (tiek lankstinuke, tiek virtualiai), ateikite į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejų (darbo laikas: I-V, 8.00-17.00 val.) ir atsiimkite prizą!

Kryžiažodis PARSISIŲSTI:

Kryžiažodis

Klausimai kryžiažodžiui:

Klausimai kryžiažodžiui

Skrajutė/taisyklės PARSISIŲSTI:

Skrajutė, 1 pusė

Skrajutė, 2 pusė

QR kodai virtualiam žaidimui: Kolegija Vytauto-kalnas Baznycia Medziokalnis

Virtualus žaidimas: Imink Kraziu paslapti pilnas

Projektą „Įmink Kražių paslaptį” iš dalies finansuoja Kultūros paveldo departamentas prie Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos.