Mėgėjų teatro „(Ne)taktiški“ tragikomedija „Ieškokite moters“

Kategorija: Be kategorijos | 0

Kviečiame visus,  gegužės 23 d. 19.00 val., atvykti į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centrą, kuriame vyks mėgėjų teatro „(Ne)taktiški“ tragikomedija „Ieškokite moters“ lauksime Jūsų visų. Renginys nemokamas!

Tragikomedija  „Ieškokite moters“ Tai grotesko principais siunčiama žinutė apie žmonių santykius, vienatve, vidinius kalėjimus, perdėtas baimes, apie talentą, galią, drąsą ir gebėjimą patikėti stebuklu galinčiu pakeisti pasaulį. Pagrindinis veikėjas paprastas, ramus provincijos meno galerijos apsauginis išgyvenantis eilinę darbo dieną kai staiga pasirodo moteris ir sujaukia jo visa dieną bei likusį gyvenima. Netikėtas moters pasirodymas ir dingimas iškelia klausimą ar tikrai čia buvo moteris? Spektaklio pagrindiniame veiksme susitinka trys nesusipratimų atvesti ir į kalėjimo kamerą pasodinti nelaimėliai tikintys, kad kalėjimo grotos tapo jų likimu, tačiau vis pasirodanti moteris įneša sumaištį ir priverčia tikėti stebuklu.

Tekstas : Anna Rancane

 Režisierė: Rasa Šiaučiūnaitė

Vaidina: A. Bagdonavičiūtė, A. Vaikšnoras, G. Guželienė, G. Juškevičius, M. Pranckus, S. Stonienė, V. Žukauskienė, V. Lukoševičius