Teatro diena Telšiuose

Kategorija: Naujienos/skelbimai | 0

Teatro diena Telšiuose

Prisiminimai.

Kovo 27 dieną yra minima Teatro diena. Šiais metais man ji buvo, kaip niekada linksma. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro režisierė Jūratė Sankauskienė, ji yra jaunimo dramos būrelio vadovė, kuriame aš vaidinu, gavo kvietimą atvykti į Telšius. Taigi, aš, dvi mano draugės iš būrelio  Ineta ir Veronika, kartu su vadove, spektaklio „Katino pyragas“ režisiere ir rašytoja, knygutės „Katino pyragas“ autore Ilona Bumblauskiene anksti ryte išvykome į Telšius. Mes buvom laukiamos Telšių miesto lopšelyje-darželyje „Eglutė“.

Mums teko sudalyvauti Teatro dienos šventėje. Matėme daug mažųjų lopšelio-darželio vaikučių ir jų tėvelių pasirodymų, kurie buvo labai linksmi. Už gerą nuotaiką nelikome skolingos ir mes. Rodydamos savo spektaklį „Katino pyragas“, gerą nuotaiką dalinomės su visais šventės dalyviais ir svečiais, kurie sužavėti stebėjo mus. Pasirodymo pabaigoje visi kartu bandėme nuspręsti, ar galima nugalėti draugystę. Mažieji pasišnibždėję su tėveliais ar auklytėmis, vienbalsiu sušuko, kad draugystė yra nenugalima.

Su šiuo spektakliu jau teko aplankyti ne vieną Lietuvos kampelį ir visur mus labai gražiai sutiko. Tikiuosi, kad dar ne vieną kartą teks pakeliauti su šiuo spektakliu ar su kitais, nes tokių kelionių metu supratau, kaip svarbu dalintis gera nuotaika su spektaklių žiūrovais ir dovanoti šventę vaikams.

Kražių M. K. Sarbievijaus k. c.  Jaunimo dramos būrelio narė Agnė Navickaitė

Leave a Reply