Kražiuose surengtas Velykinis šachmatų turnyras

Kategorija: Naujienos/skelbimai | 0

Balandžio 13 dieną, Kražių bendruomenės salėje vyko Velykinis šachmatų turnyras, kurį organizavo Kražių bendruomenė ir Kražių seniūnija. Turnyre dalyvavo 17 šachmatininkų iš Kražių, Tytuvėnų, Liolių, Kasčiukų ir Kelmės. Gausiausias būrys, net 7 dalyviai –  iš Kelmės. Varžybos buvo vykdomos šveicariška sistema, 9 ratai. Laiko kontrolė – 15 minučių. Geriausiai asmeninėse šachmatų varžybose sekėsi Remigijui Vereikiui iš Liolių, kuris surinkęs 7,5 taško tapo šio turnyro nugalėtoju. Antroje vietoje liko  tytuvėniškis Arūnas Budzinauskas (7 taškai), trečioje – Stanislovas Vaigauskas taip pat iš Tytuvėnų (7 taškai). Jauniausias šachmatininkas Matas Povilaitis, surinkęs 4,5 taško, užėmė vienuoliktą vietą, o vyriausias turnyro dalyvis Stasys Ditmanas (4 taškai) – dvyliktą vietą. Turnyro nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis bei diplomais, jauniausias ir vyriausias dalyviai – padėkomis.  Velykinio šachmatų turnyro dalyviai džiaugėsi jaukia ir draugiška atmosfera, nuoširdžiu bendravimu bei suteikta galimybe pabūti drauge.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja teisėjui Regimantui Bajorūnui ir jam talkinusiam Stanislovui Vaigauskui.