„Stop kadras“ Dzūkijoje

Kategorija: Galerija, Naujienos/skelbimai | 0

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro humoro grupė „Stop kadras“ (vad. Jūratė Sankauskienė ir V. Mikalajūnė), buvo pakviesti į  XVI- ąją  respublikinę humoro grupių šventę-konkursą „Sprigtas – 2013“, Alytaus rajono savivaldybės įsteigtai Valentino Kirlio premijai laimėti. Pats konkursas vyko Simno kultūros centro filiale Luksnėnų kultūros namų salėje. Konkursą vertino Simno kultūros centro direktoriaus įsakymu patvirtinta autoritetinga komisija, kurios pirmininkas Alytaus r. savivaldybės  mero pavaduotojas Gediminas Krasauskas, nariai: rajono savivaldybės kultūros bei viešųjų ryšių  skyriaus vedėja Virginija Mačiulienė, Simno kultūros centro direktorius Vytautas Pavilonis, Alytaus seniūnijos seniūnas Visvaldas Dumbliauskas ir Luksnėnų bendruomenės „Spindulys“ pirmininkas Antanas Margelis. Šventėje – konkurse dalyvavo  penkios humoro komandos iš visos Lietuvos.

Pilnutėlėje nuotaikingų žiūrovų salėje, scenoje drąsiai galėjo jaustis kiekvienas kolektyvas. Mums, kražiškiams, iš pradžių buvo kiek nedrąsu konkuruoti su garsiomis humoro grupėmis, bet sutelkę visą savo drąsą pristatėme naują programą „Prasisukom“. Savo humoru ir aštriu žodžiu, režisūriniais sprendimais, sumanymais sužavėjome žiūrovus, kurie negailėjo aplodismentų, o taip pat ir komisiją, kuri mums skyrė 2-ąją vietą. Taip pat buvome pelnytai įvertinti ir „Juokio“ vadovo Vaclovo Vičiaus, kuris mus pakvietė ir toliau kartu su juo bendradarbiauti.

Buvome nustebinti renginio įgarsinimu, kurį labai profesionaliai įgarsino Alytaus savivaldybės Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausias specialistas Saulius Belickas.

Pasibaigus konkursui, kurį vedė humoristas, satyrikas V. Vičius, buvome gausiai apdovanoti ir pakviesti pasilinksminti šventinėje vakaronėje. Taigi smagiai pasilinksminę net patys nepajutome, kad namus pasiekėme tik paryčiais.

Leave a Reply